Muratpaşa/Antalya

hakkımızda

Yaşam İçin Eğitimin gerekliliğine, sunuş şekline ve niteliğine önem veren Akademi Antalya ailesi olarak kaliteli ve nitelikli bir eğitimin farklılığını Antalya’da öğrenci ve velilerimize yaşatıyoruz.
 
Misyonumuz:
 
Akademi Antalya‘nın çalışmaları ve fiziki koşulları kendi alanındaki diğer  eğitim kurumlarına da model olmalıdır diyerek çıktığımız bu yolda  siz velilerimizin de büyük desteği vardır. Eğitimin en temel gereksinimleri "HOŞGÖRÜ, SEVGI, DİSİPLiN ve ÖZGÜVEN " olduğu bilinci ile çalışmalarımıza ivme kazandırdık. Ulu önder ATATÜRK‘ün ilke ve devrimlerinin izinde, aklın ve bilimin yol göstericiliğinde çağdaş ,  laik demokrat kuşaklar yetiştirilmesine katkımız olacağı inancı içinde hiç durmadan yol alacağız. 
Uzman kadromuz ve tecrübeli öğretmenlerimiz ile eğitimin ışığını geleceğe taşıyarak geleceğe atılacak adımları sağlam ve doğru bir şekilde yönlendirme ilkesinden kesinlike taviz vermeden öğrencilerimizin geleceğine yatırım yapıyoruz.
 
Vizyonumuz:

Akademi Antalya, öğrencileri istediği hedefe götüren,sürekli ve etkin öğrenen, öğrenci merkezli yaşatarak öğreten eğitim modelleri tasarlamak. Bu doğrultuda butik eğitim anlayışında, eğitim faaliyetlerinde yeni bir soluk getirmek.

Akademi Antalya Ailesi olarak LGS Kursu, LGS Hazırlık Eğitimi, Lise düzeyinde birebir özel dersler ve grup dersleri, Resim ve müzik gibi branşlarda eğitimleri Akademi Antalya çatısı altında toplayarak kaliteli ve nitelikli eğitim verebilmenin haklı grurunu yaşıyoruz. 
(+90) 554 681 12 61
Ali Çetinkaya Cad. Muratpaşa Antalya
info@akademiantalya.com