Muratpaşa/Antalya
Öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda Lise düzeyinde, Ortaokul ve ilkokul düzeyinde
tüm branşlarda birebir özel ders hizmeti vermekteyiz.
çeşitli etklenlerden dolayı bazı branşlarda başarız olunabiliyor veya istenilen düzeyde başarı sağlanamıyor. Bu durum öğrencinin bazen diğer derslerde de başarız olmasına neden olabiliyor.
Özgüven eksikliği veya yapamıyorum psikolojisine bürünerek öğrencinin ders ve eğitiminden geri kalmasına sebebiyet yaratabiliyor.
lise, ortaokul ve ilkokul düzeyinde tüm branşlarda uzman öğretmen kadromuz ve rehberlik sevisimiz öğrencimizin sorununu tespit ederek bilimsel yöntem ve metotlar ile birebir özel ders şeklinde öğrencimizin eksiklerinin giderilmesi hedefleniyor.

özel derslerimiz talep doğrultusunda grup özel dersleri şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir.
yani öğrencimiz kendi grubunu oluşturarak 2-3-4 veya daha fazla kişi ile istediği branşlarda grup özel dersi de alabilmektedir.

Sadece Sayısal, sözel ve dil alanında değil aynı zamanda Resim ve Müzik alanlarında da özel ders alabilirsiniz.  Her yaş grubundan öğrencilerimize resim ve müzik alanlarında özel ders desteği sunarak gerek Güzel Sanatlar okullarına hazırlık gerekse hobi amaçlı eğitimler verilmektedir.
Resim ve Müzik özel derslerimizde sadece birebir eğitim değil talep doğrultusunda grup dersleri olarak da alınabilmektedir.

Tüm düzey ve branşlarda öğrencilerimizin ihtiyacına yönelik plan ve program yaparak öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırabilme amacıyla çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde sürdürmekteyiz.

Gerekli bilgi ve destek için iletişim numaralarından ilgili birime ulaşabilirsiniz.

Ortaokul düzeyinde; Fen Bilgisi özel ders, Matematik özel ders, Türkçe özel ders, Sosyal Bilgiler özel ders ve İngilizce özel derslerimiz verilmektedir.

Lise düzeyinde Biyoloji Özel Ders, Matematik Özel Ders, Fizik Özel Ders, Kimya özel ders, Yabancı Dil Özel ders, Tükçe Özel Ders, Edebiyat özel ders,Tarih özel ders
ortaokul özel ders, ilkokul özel ders, matematik özel ders, fen bilgisi özel ders, fen bilimleri özel ders, resim özel ders, ingilizce özel ders, türkçe özel ders, biyoloji özel ders
(+90) 554 681 12 61
Ali Çetinkaya Cad. Muratpaşa Antalya
info@akademiantalya.com